pátek 25. května 2018

Unboxing: May OwlCrate Jr.

Ohledně květnového boxu jsem měla trochu pochyby. Téma MONSTER MASH mě nijak nezaujalo a nevěděla jsem, co od toho čekat. Nakonec jsem byla fakt hrozně mile překvapená a box se mi děsně líbil!
Po otevření se v boxu nacházela spoiler kartička. Opět krásně vyvedená.Dále tam byly voňavé zvýraznovače, které se mi budou při zkouškovém hodit a určitě je využiju! Navíc! Podívejte se jak roztomilý jsou ty víčka!


Součástí byla i oboustranná záložka s obrázkem z kartičky z minulého boxu, která oznamovala téma tohoto boxu.Pak jsem vytáhla karetní hru. Já nejsem moc velký hráč karetních her, tak mě tohle nijak nezaujalo, ale co jsem se tak koukala, tak to vypadá celkem zajímavě a nemuselo by to být úplně špatné.Nemohla chybět ani památeční placka.


Z dalšího předmětu jsem odvařená! Naprosto. Je to tahle naprosto roztomilá nálepka s Obludným obludáriem!


I další předmět mě nadchnul! Je to plátěnka s motivy Where The Wild Things Are. Knížku jsem nečetla, ale viděla jsem film a ten miluju. Pokud jste neviděli, doporučuju.Knížkou měsíce je tentokrát Thisby Thesteop and the Black Mountain. Nevím, co od toho čekat, ale celkem se těším, protože to vypadá fakt zajímavě.


Samozřejmě součástí byla i podepsaná kartička od autora a dopis od něj. V boxu byla i šňůrka, která asi bude mít co do činění s příběhem. Uvidíme.


Poslední věcí byl papír, který si můžete vystřihnout a nosit jako masku. To si myslím, že je pro děti moc hezký bonus.


A úplně na konci byla kartička s tématem příštího měsíce! Musím říct, že na to se vážně těším! Jak říká kartička, tak červnový box je perfektní pro ty, kteří se někdy cítili, že nezapadají. A knížka bude nějaký retelling. Myslím, že to bude fakt pecka.A jako vždy - můžete použít můj kód MLOVESR při objednávce jak OwlCrate Jr., tak OwlCrate :)

Co říkáte na květnový box?

3 komentáře:

  1. Ty fixy jsou rozkošné, ale když jsem viděla to Obludné Obludárium...myslím, že jsem se zamilovala :D

    OdpovědětVymazat
  2. Moc zajímavý balíček, ta plátěnka a záložky jsou naprosto dokonalé! :)

    OdpovědětVymazat