neděle 24. června 2018

Unboxing: June OwlCrate Jr.

Jako každý měsíc se mi do rukou dostal OwlCrate Jr. box, tentokrát s tématem Hidden Gems! Od boxu jsem měla celkem vysoká očekávání a musím říct, že mě nezklamal!

Co bylo uvnitř?

Jako vždy, prvně byla spoiler karta!Dále jsem sáhla po tajemné PintSizeHeroes na téma Sněhurky a sedm trpaslíků. Uvnitř mého pytlíčku byl Kýchal (nebo jak se to vlastně jmenoval v češtině?).Jako druhý předmět jsem vytáhla tento balíček. Úplně nechápu jeho smysl, ale uvnitř byly nějaké šutříky a lupa, tak je asi mám nějak zkoumat. Tohle si schovám pro synovce, až na to bude mít věk, tak z toho podle mě bude nadšený!Díky tomuto papíru si můžu vytvořit svůj vlastní veleobří diamant. Škoda, že se pak nepromění v pravý..


Pak jsem vytáhla tento pytlíček, který se mi líbí, už jenom podle vzhledu. Když jsem ho otevřela a vypadl z něj tenhle šutr a z toho jsem byla nejdřív mega zklamaná, protože buďme upřímní, je to fakt obluda. Na dně boxu ale byla poučka, že se dá rozbít a uvnitř by měl být nádherný a barevný. Zatím jsem ho nerozklepla, ale těším se na to a myslím, že to bude pecka!Dalším předmětem je toto mýdlo ve tvaru krystalu. Nijak zvlášť nevoní, ani nesmrdí a navíc vypadá jako opravdový drahokam, takže za mě palec nahoru. Škoda, že mi tam nepřihodili pravý diamant.A samozřejmě nemohla chybět ani památeční placka!


Knížkou měsíce je Grump od Liesl Shurtliff, což je převyprávění Bručouna (fakt teď nevím, ten český ekvivalent a jsem lína to googlit) ze Sněhurky. Nechyběla ani podepsaná kartička a dopis od autorky!Tématem příštího měsíce je TRUE CALLING! Zní to fakt skvěle, a pokud jste fanoušci Percyho Jacksona, tak je to dělané pro Vás! Jako vždy můžete použít kód MLOVESR a dostanete 10% slevu - jak na OwlCrate Jr., tak na klasický OwlCrate.


Co říkáte na červnový box? Já jsem spokojená a z některých předmětů nadšená! Já si teď jdu rozbít ten šutr a snad mi přežijou všechny prsty..

5 komentářů:

 1. Přiznám se, že tenhle balíček by asi nebyl nic pro mě a kdybych si ho objednala spíš by mě zklamal. Hlavně, že tobě se líbil a jsi spokojená. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To naprosto chápu! :)
   Já jsem spokojená, ale asi to je i tím, že jsem ho neplatila a tak jsem jenom získala a nic neztratila)

   Vymazat
 2. Páni, tak to je velmi pěkný balíček :):):)

  OdpovědětVymazat
 3. Šutry mám moc ráda, ale tento balíček by mě nenadchl. Možná jen placka a ten tajemný "rozbij mě a objevíš poklad" šutr :D Rozotmilé je i to mýdlo, ale přesto jsem u tebe už viděla mnohem lepší boxíky ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě byly lepší boxy, tohle je takový víc klučíčí box :D já to všechno dám synovci, takže za to jsem ráda, že ho mám čím zásobit :D ale líbí se mi ta celková provázanost mezi předměta a jak to mají celé vymakané! A ten rozbij mě šutr, pecka prostě! :D

   Vymazat