úterý 24. října 2017

Unboxing: October FairyLoot

Minulý rok jsem si objednala FairyLoot a byla jsem z něj tak zklamaná, že jsem se zařekla, že další už si nekoupím. Ehm. No, jak vidíte, tak to mi nevyšlo. A oproti minulému zklamání jsem teď naprosto nadšená! Jakože, extrémně.

Říjnové téma bylo Villains a celý box byl plný padouchů, jejich citátů a všeho okolo. 

Co bylo uvnitř?
Hned po otevření na mě vykoukla spoiler kartička s nádhernou ilustrací.


Další po čem jsem sáhla byla svíčka od MerakiCandles - Maleficent. Voní hrozně jemně, je svěží a fakt se mi vůní trefila do nosu. Uvnitř je padoušsky světle zelená se třpytkama.


Dalším předmětem bylo zrcátko od LittleInklingDesigns s citátem od Marie Lu. Mladé vyvolené jsem četla a vůbec jsem nebyla nadšená, ale tenhle citát se mi líbí a i provedení je krásné.


Dál jsem vytáhla podtácek s designem od EvieBookish - takže je jasný, že je to prostě krása. A to i přesto, že Sherlocka nemusím. A rozhodně si na něj nebudu pokládat čaj.


Z dalšího předmětu jsem hrozně nadšená! Je to enamel pin (jak se to řekne česky?) se znamením smrti od House of Wonderland! Musím říct, že je to celkem roztomilý.


Tyhle kartičky byly bonus a jsou na nich ilustrace z The Language of Thorns. Teď řeším dilema.. Kterou si zarámuju?Od EvieBookish je i další předmět - artprint. Upřímně je škoda, že poslední dobou všechny věci od ní vypadají dost podobně. Netvrdím, že nejsou krásné (protože to jsou) jen jsou všechny na jedno brdo.


Druhý bonusový předmět byl artprint k nové knížce The Night of Cake and Puppets.Tohle byl důvod mé koupě říjnového FairyLootu - knížka The Language of Thorns s exluzivní obálkou. Změněna byla barva písma z oranžové na červenou.
(krásně se leskne, jak vidíte na fotce
celkově je to prostě nádhera)


A pak už přišel na řadu tajemný balíček s knížkou měsíce.


Já už jsem si teda před tím našla, která knížka bude v boxu, takže to pro mě nebylo žádné překvapení a hrozně se těším, až si jí přečtu. Miluju retellingy. Jen ta obálka by mohla být hezčí. O dost.


Přiložený byl samozřejmě i podpis, dopis od autorky a sběratelská záložka.


 A úplně poslední byla kartička s mým FairyLoot číslem - pokud někdo máte stejné, napište mi!


A to je všechno! Musím říct, že nelituju, že jsem si box koupila, i když  mi plakal účet! Byl plný až po okraj a všechno to jsou nádherné věci! Citáty byly vybrány tak, že se musí líbit každému, což je jenom dobře. Za mě absolutní spokojenost.

Co na něj říkáte vy?

6 komentářů:

 1. Ahoj, mohla bych se zeptat na cenu? Děkuji :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V přepočtu to vychází tak na 1100,-

   Vymazat
  2. Není to levná záležitost, ale vypadá to sakramenstky dobře :D

   Vymazat
 2. Potřebuju ten art print a ten obal na mystery knížku s vílou :-0 kdybys byla ochotná prodat napiš mi na fb Verunka Bušinová O:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Úplná nádhera :) jen ta zelená knížka se tam moc nehodí. Musíme se dělat radost, i když to něco stojí :)
  U mě na blogu je soutěž o knihu, kdyby ses chtěla zapojit: http://karinga.blog.cz/1710/soutez-o-knihu

  OdpovědětVymazat
 4. Nádhera. :) Škoda, že ta cena je tak vysoká. :(

  OdpovědětVymazat