pondělí 10. dubna 2017

Polštářová posedlost

Je tady spousta věcí, které zbožňuju. Je tady spousta věcí, kterých mám doma více, než je potřeba. Jsem posedlá kupováním nových, hezkých, voňavých knih (i když v poslední době je to lepší). Jsem posedlá knižními svíčkami, které přebírají místo v knihovně. Jsem posedlá fanartem zobrazující mé oblíbené postavy. Jsem posedlá záložkami, nejen těmi svými, ale i od ostatních.

A jak už napovídá název článku, tak jsem posedlá i polštářovými povlaky.Zní to divně, ja vím. Ale může za to Society6. Pořád tam jsou nějaké slevy, které mě nutí nakupovat. A sledovat, jaké nové designy přidali mí oblíbení umělci.

Když jsem S6 objevila, kupovala jsem hrnky. Naštěstí jsem skončila po nějakých pěti a teď je používám na záložky (a ano, mám tolik záložek, že je využívám všechny). A pak jsem přešla na polštáře.

Zatím jich nemám moc, "jenom" čtyři, ale ve wishlistu mám asi dalších dvacet.

Jako první jsem si pořídila tento nádherný povlak od caseyligon, inspirovaný Harrym Potterem a mým oblíbeným citátem.


Druhým pořízeným byl povlak od bookwormboutique. Rozhodovala jsem se mezi černým a zeleným pozadím, ale nakonec jsem se rozhodla pro černý, aby ladil k designu od Casey.
Nějak miluju slovo wanderlust, neptejte se mě proč - prostě se mi hrozně hezky píše a zní.Při mé třetí volbě jsem opět sáhla po povlaku od bookwormboutique. Tentokrát jsem záměrně hledala černý a objevila tohoto krasavce.
(Teď jsem si všimla, že oba mají co dělat s cestováním a putováním.. náhoda? Nemyslím si.)


A  nejnovější úlovek, který mi přišel pár dnů nazpátek trochu vybočuje z řady. A tím trochu myslím hodně. Za prvé je bílý a za druhé nemá co dělat se čtením. Možná si budete myslet, že jsem infantilní a kdesi cosi, ale JÁ PROSTĚ MILUJU BEZZUBKU. Když jsem uviděla tento povlak, nedokázala jsem si pomoct. Musela jsem ho mít. Od alicexz.


A tady je pár povlaků, po kterých toužím. Pokud byste někdo měl nějaký hrozný nadbytek peněz a nevěděl co s nimi, nepřemýšlejte dál a prosím, obdarujte chudé (čti: mě).

Od bookwormboutique

Sleep less, read more - inverted Throw Pillow
The World Belongs to those Who Read - Silver Throw Pillow
Book Queen Throw Pillow


Od evieseo

Within Throw PillowACOMAF - Torn Apart The World Throw Pillow
NM-NF Throw Pillow
Crooked Kingdom - Change The Game Throw PillowACOMAF - Tamed Throw Pillow
An Ember In The Ashes Quote Design in Gold Foil Throw Pillow

Od alicexz

The Lights Throw PillowSomeday Throw Pillow
All Grown Up Throw Pillow


Od emiliehendryx


Stag + Blue Throw PillowJust write. - Inverse Throw Pillow


Od dorothyreads


Night Court Throw Pillow
Until the last petal falls Throw Pillow

No nejsou nádherné? A to je jen zlomek designů, které bych ráda měla doma.

A co vy? Co je vaše posedlost?

2 komentáře:

 1. Když si oblíbím nějakého autora, potřebuju od něj mít doma úplně všechno :D Série musím číst vždy od prvního dílu, i když je jasně řečeno, že to není třeba. Ale já prostě musím. A vždycky bych nejradši, aby je pěkně od začátku četli i ostatní. :D

  Polštáře jsou krásné, moc se mi líbí "Sleep less, read more", "The world belongs to those who read", "Book queen" a ten s Na vlásku :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem na tom stejně :D

   Ten s Na vlásku bude asi další, který mi někdy (doufám ve vzdálené budoucnosti) přibude do sbírky :D

   Vymazat